For presse

Pressekontakter

Markedsrådgiver

Maren Wegge Nilsen
maren.wegge.nilsen@vestfoldmuseene.no
tlf. 970 60 410

Kommunikasjonsrådgiver

Therese Grande
therese.grande@vestfoldmuseene.no
tlf. 481 20 511

Direktør

Lene Walle
lene.walle@vestfoldmuseene.no
tlf. 489 59 476

Pressekontakter avdelingene

For henvendelser gjeldende museene/avdelingene, ta kontakt med våre avdelingsdirektører:

Kulturhistorie

Besøksarenaer: Larvik Museum, Hvalfangstmuseet, Slottsfjellsmuseet, Midgard vikingsenter, Aluminiummuseet, Berger museum, Jernverket Eidsfoss og Thor Heyerdahl-instituttet

Arild Braa Norli
arild.braa.norli@vestfoldmuseene.no
tlf. 476 07 614


Kunst:

Besøksarenaer: Haugar Kunstmuseum og Munchs hus

Ida Bringedal
ida.bringedal@vestfoldmuseene.no
tlf. 482 63 667


Arkiv og forvaltning:

Karianne Schmidt Vindenes 
karianne.schmidt.vindenes@vestfoldmuseene.no
tlf. 415 73 858